• STREDA: 18:45 - 20:45
  • 16. 1. - 12. 6. 2019
  • 26. 2. 2019 lekcia nebude

MIESTO: 

Drieňová 40
Bratislava – Ružinov
Priestor Špirála
(v budove OD Budúcnosť – 1. poschodie)
icon-car.pngFullscreen-Logo
Priestor Špirála, Drieňová 40, Bratislava - Ružinov

nahrávam mapu - chvíľu strpenia prosím....

Priestor Špirála, Drieňová 40, Bratislava - Ružinov 48.160675, 17.164807

PARKOVANIE:

Na parkovisku za budovou
oproti COOP Jednota.

KURZ VEDIE:

KONTAKT:

0903 692 500
matej.stepita@jogapremena.sk

ÚROVEŇ KURZU:

pokročilí
(netreba mať zvládnuté už všetky pokročilé jogové pozície, predpokladom účasti je práve chuť sa ich učiť)

OBSADENOSŤ:

zatiaľ dostatok voľných miest

CENA:

95€ – 140€ / kurz (20 lekcií)
8€/ vstup
Konečnú cenu celého kurzu si určujete sami podľa vašich možností v rámci daného rozmedzia.

PLATBA:

V hotovosti alebo na účet IBAN SK87 8360 5207 0042 0312 4714.
Pri platbe na účet prosíme uviesť do poznámky meno a celú adresu trvalého bydliska, kvôli nášmu účtovníctvu.
Jednorázový vstup sa platí na mieste.

Na tomto kurze jogy sa budeme okrem základných pozícií venovať aj pokročilejším jogovým cvikom. Môžete sa postupne naučiť aj niektoré ozaj krásne ásany, ako napríklad Tanečník, Škorpión, Kobylka, Koleso/Mostík atď. Netreba mať ale z kurzu zbytočný rešpekt. Podmienkou účasti nie je už byť pokročilým. Na kurze sa ale môžete pokročilým stať. Určitá pohybová vybavenosť je potrebná, ale zúčastniť sa môže každý, kto sa bude rád venovať aj náročnejším cvikom.

Pokrok nedocielime silou a tlakom na výkon, ale opakovaným presným poznávaním princípov pohybu, rozvinutím pokojného nadhľadu aj v ťažších pozíciách a tiež prebudením hlbšieho záujmu o ásany. Celkovo sa dá povedať, že tak, ako sa vyvíja vzťah cvičiaceho k joge aj jednotlivým ásanám, tak napreduje aj jeho pokrok v cvičení. Na kurze jogy v Ružinove budeme tiež spoznávať aj duševný rozmer jednotlivých ásan aj jogy ako takej. 

ČASTÉ OTÁZKY:

  • niečo pohodlné na cvičenie
  • karimatku / jogamatku
  • niečo na pitie

V prípade, že nám dáte vopred vedieť (mailom/telefonicky), že sa lekcie nezúčastníte, môžte si ju nahradiť na ktoromkoľvek kurze z nášho rozvrhu najneskôr do konca trvania Vami uhradeného kurzu. Neminuté lekcie nie je možné prenášať do ďalšieho kurzového obdobia (trimestra). Ak vám nevyhovuje miesto a čas našich ostatných kurzov, môžte niekoho vziať so sebou a hodina tak neprepadne.

U nás platí, že cena nemá byť prekážkou, ak máte záujem hodiny navštevovať. Preto zľavy síce neposkytujeme, ale sumu, ktorú zaplatíte za kurz si určujete sami, podľa vašich možností v rámci rozmedzia, ktorý je vypísaný vždy pri konkrétnom kurze. Rozhodnutie, koľko presne kurz stojí, teda presúvame na vás – učastníkov. Zvážte si teda svoje možnosti a aj to, ako si našu prácu vážite a koľko chcete za kurz zaplatiť. Veríme, že tento spôsob umožní prihlásenie všetkým, ktorí majú o kurz záujem a zároveň vám dôverujeme a veríme, že nebude zneužívaný tými z vás, ktorí nižšie kurzovné nepotrebujete.

Ľudia, ktorí kurz navštevujú, sa pokročilé jogové pozície učia – pracujú na nich. Pre účasť nie je podmienkou pozície už vedieť, ale práve mať chuť sa ich učiť. Na hodinách panuje priateľská a podporná atmosféra a zostavy sú prispôsobené možnostiam a schopnostiam účastníkov. Vďaka dlhšej praxi učiteľa jogy dokážem prispôsobiť jednotlivé cviky aj individuálne – ponúknuť aj trošku jednoduchší či náročnejší variant, dať vhodnú dopomoc či radu. Pre účasť na kurze stačí ovládať základné pozície, pokročilé sa budeme spolu postupne učiť.

icon-car.pngFullscreen-Logo
Priestor Špirála - Ružinov

nahrávam mapu - chvíľu strpenia prosím....

Priestor Špirála - Ružinov 48.160561, 17.164850 Drieňová 40 Bratislava – Ružinov Priestor Špirála (v budove OD Budúcnosť – 1. poschodie)