21. september – 14. december 2017

Ranné cvičenie jogy v Petržalke pri Draždiaku: Hodiny budú pozostávať zo 45 min. cvičenia jogy a cca 5 – 10 min. otužovania – plávania v jazere. Skúsenosť s jogou ani s otužovaním nie je potrebná, na hodinách sa naučíme jedno aj druhé. Odporúčame chodiť pravidelne, aby organizmus nevyšiel z cviku a postupne rastúcej adaptácie na chlad.

Cvičenie ásan a plávanie v studenej vode majú viac vecí spoločných. Pri oboch sa učíme prekonať sa a konfrontovať sa s niečím náročným. Pri oboch je priaznivé rozvinúť nadhľad vedomia a slobodný dych. A jedno aj druhé po svojom zvládnutí prinášajú radosť.

Cena: 40 € (13 hodín) / 4 € (vstup) Pri platbe za celý kurz (40 €) ponúkame automaticky zľavu 25% pre študentov, mamičky na materskej a dôchodcov – stačí nám túto skutočnosť oznámiť pred platením. Sme názoru, že cena nemá byť prekážkou, ak máte záujem hodiny navštevovať.

Platba: najneskôr po 1. hodine v hotovosti alebo na účet IBAN SK45 1100 0000 0029 1967 1079. Pri platbe na účet, prosím, vložte do poznámky adresu vášho trvalého bydliska kvôli vášmu účtovníctvu. Jednorázový vstup sa platí na mieste.

Prihlasovanie: matej.stepita@jogapremena.sk

Čas

Štvrtok
07:30 am - 08:30 am

Bližšie info

Miesto
jazero Draždiak, Petržalka (na rohu pri reštaurácii Oáza)
Kurz vedie
Matej
Úroveň kurzu
všetky úrovne, aj úplní začiatočníci
Obsadenosť
dostatok voľných miest - odporúčame začať s otužovaním už od septembra, pristúpiť v chladnejšom mesiaci je možné za predpokladu otužovania inde
Čo si priniesť
pohodlné a časom aj teplé oblečenie, podložku na cvičenie, plavky a uterák, v zime sa hodí i termoska s čajom