3. apríl – 26. jún 2018 

Ukončite deň aktívne a pokojne zároveň na joge pre začiatočníkov v krásnych priestoroch v Ružinove. Na kurze sa budeme učiť základy cvičebnej praxe jogy prístupom, ktorý je zameraný na:

  • Zdravé a pekné držanie tela
  • Umelecké poňatie pohybu – rozvoj tvorivej sily človeka
  • Zlepšenie pevnosti aj pružnosti chrbtice
  • Podpora schopnosti koncentrácie a udržania rovnováhy
  • Rozvoj duševných síl myslenia, cítenia aj vôle
  • Poznávanie princípov života spojených s jogovými ásanami

Na hodinách jogy v Ružinove sa budeme venovať jogovému cvičeniu – ásanám v pokojnom tempe, aby ste mali čas cviky dobre spoznať a osvojiť si ich. Náročnosť jogového cvičenia sa aktuálne prispôsobuje možnostiam skupiny. V prípade záujmu môžu byť hodiny obohatené aj o koncentračné cvičenie – cvičenie duše. To všetko v prajnej skupinovej atmosfére, s individuálnym prístupom a dopomocou skúseného učiteľa.

Cena: 70 € / kurz alebo 7 € / vstup. Cena je orientačná – môžte zaplatiť aj viac alebo menej podľa vašich možností, pretože sme názoru, že cena nemá byť prekážkou, ak máte záujem hodiny navštevovať. Pri platbe za celý kurz ponúkame automaticky zľavu 25% pre študentov, mamičky na materskej a dôchodcov – stačí nám túto skutočnosť oznámiť pred platením.

Platba: po 1. hodine (aby ste vedeli, čo kupujete) v hotovosti alebo na účet IBAN SK45 1100 0000 0029 1967 1079. Pri platbe na účet prosíme uviesť do poznámky meno a celú adresu trvalého bydliska, kvôli nášmu účtovníctvu. Jednorázový vstup sa platí na mieste.

Viac sa dozviete na: matej.stepita@jogapremena.sk / 0903 692 500

Čas

Utorok
18:00 pm - 19:30 pm

Bližšie info

Miesto
Priestor Špirála (v budove ,,Budúcnosť"), Drieňova 40www.priestorspirala.sk
Kurz vedie
Matej
Úroveň kurzu
začiatočníci a mierne pokročilí
Obsadenosť
dostatok voľných miest
Čo si priniesť
pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie, niečo na pitie