18. september – 11. december 2017 (30.10.2017 HODINA NEBUDE!)

Joga pre začiatočníkov Karlova Ves

Základný kurz jogy vhodný aj pre úplných začiatočníkov v Karlovej Vsi. Na neskorších večerných hodinách sa budeme spolu v príjemnej a vzájomnej atmosfére učiť jednotlivé pozície jogy. Necháme si dostatočný čas – budeme pozície postupne spoznávať, objavovať a v neposlednom rade i dobre formovať.

Pravidelnou praxou sa postupne privádzajú do rovnováhy pohyblivosť a pevnosť chrbtice, rozvinie sa krajšie a zdravšie držanie tela, podporuje sa život lymfatického a krvného obehu. Kurz je zameraný okrem podpory zdravia i na rozvoj duševných síl a to:

  • vôľových schopností, ktoré sú často oslabené v dôsledku preťaženia
  • cítení, ktoré pôsobia ako výživa pre dušu
  • obrazného živého myslenia, prostredníctvom ktorého vzniká záujem a životné sily

Cena: 60 € (12 hodín) alebo 6 € (vstup)  Pri platbe za celý kurz (60 €) ponúkame automaticky zľavu 25% pre študentov, mamičky na materskej a dôchodcov – stačí nám túto skutočnosť oznámiť pred platením. Sme názoru, že cena nemá byť prekážkou, ak máte záujem hodiny navštevovať.

Platba: po 1. hodine (aby ste vedeli, čo kupujete) v hotovosti alebo na účet IBAN SK45 1100 0000 0029 1967 1079. Pri platbe na účet prosíme uviesť do poznámky meno a celú adresu trvalého bydliska, kvôli nášmu účtovníctvu. Jednorázový vstup sa platí na mieste.

Viac sa dozviete na: lucia.stepitova@jogapremena.sk / 0940 839 238

Čas

Pondelok
20:10 pm - 21:10 pm

Bližšie info

Miesto
Športcentrum Amélia, Silvánska 31, Karlova Ves
Kurz vedie
Lucia
Úroveň kurzu
úplní začiatočníci až mierne pokročilí
Obsadenosť
dostatok voľných miest - možnosť pristúpiť aj v priebehu kurzu
Čo si priniesť
pohodlné oblečenie, mikinu/sveter, vodu, podložku netreba - sú v priestoroch