4. apríl – 27. jún 2018

Joga Bratislava Ružinov 

Na tomto kurze jogy sa budeme okrem základných pozícií venovať aj pokročilejším jogovým cvikom. Môžete sa postupne naučiť aj niektoré ozaj krásne ásany, ako napríklad Tanečník, Škorpión, Kobylka, Koleso/Mostík atď. Netreba mať ale z kurzu zbytočný rešpekt. Podmienkou účasti nie je už byť pokročilým. Na kurze sa ale môžete pokročilým stať. Určitá pohybová vybavenosť je potrebná, ale zúčastniť sa môže každý, kto sa bude rád venovať aj náročnejším cvikom.

Pokrok nedocielime silou a tlakom na výkon, ale opakovaným presným poznávaním princípov pohybu, rozvinutím pokojného nadhľadu aj v ťažších pozíciách a tiež prebudením hlbšieho záujmu o ásany. Celkovo sa dá povedať, že tak, ako sa vyvíja vzťah cvičiaceho k joge aj jednotlivým ásanám, tak napreduje aj jeho pokrok v cvičení. Na kurze jogy v Ružinove budeme tiež spoznávať aj duševný rozmer jednotlivých ásan aj jogy ako takej. 

Orientačná cena: 70 € / kurz alebo 7 € / vstup. Cena je orientačná – môžte zaplatiť aj viac alebo menej podľa vašich možností, pretože sme názoru, že cena nemá byť prekážkou, ak máte záujem hodiny navštevovať. Pri platbe za celý kurz ponúkame automaticky zľavu 25% pre študentov, mamičky na materskej a dôchodcov – stačí nám túto skutočnosť oznámiť pred platením.

Platba: po 1. hodine (aby ste vedeli, čo kupujete) v hotovosti alebo na účet IBAN SK45 1100 0000 0029 1967 1079. Pri platbe na účet prosíme uviesť do poznámky meno a celú adresu trvalého bydliska, kvôli nášmu účtovníctvu. Jednorázový vstup sa platí na mieste.

Viac da dozviete na: matej.stepita@jogapremena.sk / 0903 692 500

Čas

Streda
18:45 pm - 20:30 pm

Bližšie info

Miesto
Priestor Špirála (www.priestorspirala.sk), Drieňova 40 - v budove Budúcnosť, Ružinov
Kurz vedie
Matej
Úroveň kurzu
Pokročilí - kurz je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi výzvy a chcú pokročiť v ásanovej praxi. Podmienkou určite nie je pokročilé cviky vedieť, na kurze sa ich budeme spolu učiť.
Obsadenosť
dostatok voľných miest - možnosť pristúpiť aj v priebehu trvania kurzu
Čo si priniesť
pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie, niečo na pitie